Mám kolem sebe jen pesimisty...

18. ledna 2014 v 10:06 | eL• |  Myšlenky
... a hrozně to ovlivňuje mou náladu. Nejhorší to bude asi s mým přítelem, který je jak moje mamka. "Hlídej si toho psa, vždyť ho něco zajede!" "Musíš zamykat i nahoře, jistota je jistota" (i když jdu jen se psem?).


Ok, přiznávám, jsem trochu lehkomyslnější, ale jsem za to ráda! Nechtěla bych se pořád pozastavovat nad tím, jaká může vzniknout katastrofa nebo tragédie při každé příležitosti. Mně se zatím nic nestalo. Možná se jednou ponaučím, až se opravdu něco stane. Ale já prostě nevěřím tomu, že nás někdo vykrade, když jdu na 10 minut se psem.
Vždycky, když někomu řeknu, že to bude dobrý a bla bla, tak si ťukají na čelo a jestli nejsem tak trochu blbá, protože tohle přece NIKDY dobrý nebude!!! No fajn, ale já mít nějaký problém, tak bych chtěla slyšet něco pozitivního než: "No, to se asi nevyřeší, to je fakt strašnej průser."


Nejhorší je, že toho vnitřního pesimistu v sobě už taky začínám objevovat. Podle mě je to tím, že jsem obklopená skoro samými pesimisty. Kolegyně v práci, mamka, přítel... kamarádky se všechny odstěhovaly...
Ale co s tím dělat? Vždycky se těším na návštěvu k mamce, ale když skoro pokaždé začne mluvit o tom, jak je to v práci strašné a jak se zase všechno zdražuje a jak jsou politici hrabaví atd. Když mám skvělou náladu, tak mě zase spraží přítel. Sice to nemyslí zle, ale stejně mě mírní. A pak je naštvaný, že nemám náladu.
Jak z takového začarovaného kruhu ven? Chci se zase smát!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama