Je možné,...

11. ledna 2014 v 12:33 | eL•
... že tělo si vybere, kdy může být nemocné? Už se mi nespočetněkrát stalo, že jsem onemocněla o dovolené nebo o víkendu - prostě, když vypnu. Pracovní dny mám většinou nabité - každý den jsem téměř do večera v práci, pak třeba ještě vařím, poklízím, cvičím a odpočinu si až v noci, načež zase začne nový pracovní den a tím pádem ten samý shon.
No a asi před třemi lety se mi stalo, že jsem chytila strašlivou chřipku i s teplotou v pátek kolem 12. hod., když jsem měla jít za 2 hodiny domů. Znáte to - teplota, bolesti zad, kloubů, hlavy, únava (ale strašná!), že si říkáte, že ještě, že je ten víkend a můžete se v klidu vyležet.
Anebo v roce 2012 jsem onemocněla další chřipajznou těsně před vánočními svátky. Před 14 dny o svátcích jsem měla zase střevní chřipku. A včera na mě padlo nějaké to nachlazení - taky v práci dobou okolo oběda.
To už přece nemůže být náhoda, ne? Není možné, že virus je v našem těle třeba několik dní a projeví se až po "zklidnění organismu"? Jinak tomu nerozumím... :)


No a toto mě dnes hrozně rozesmálo, úplně v tom vidím sebe a K. :D Není to zákeřnost, jen prostě nejde usnout, když máte studené nohy!!! :D

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama